Saltear al contenido principal
943 372 099 g06lasarte@berritzeguneak.eus

2021-2022 LASARTEKO MINTEGIAK

IZENBURUA
EGUTEGIAORDUTEGIA

** (PARTEHARTZAILE KOPURUAREN ARABERA SAIOAK ON LINE IZATEA AURREIKUSTEN DA)

BZB. BAILARAKO ZUZENDARIEN BILERAOsteguna
Hilero
Lehenengo saioa: URRIAK 7, 12:00 -14:00
9:00 - 11:00
AIZTONDO: BAILARAKO IKASTETXE PUBLIKOETAKO ZUZENDARIEN KOORDINAZIO GUNEAOsteguna
Hilero
9:30 - 11:30
IKASTETXE PUBLIKOETAKO HLE KOORDINAZIO GUNEAUrriak 4
Otsailak 21
Maiatzak 16
Beste bat zehazteke
9:30 - 11:30
PT / KONTSULTORE / ORIENTATZAILEEN KOORDINAZIO GUNEA

1○ AUTONOMI ETA IRISGARRITASUN PROGRAMA

2○ W67:
a) ESKAERA PSIKOPEDAGOGIKOA eta NCE.EN TRAMITAZIOA
b) IKASTETXEKO ZERRENDA OSATZEKO PROZEDURA ESPEZIFIKOAK

3○ ARRETA GOIZTIARRA: DETEKZIO ESPEZIFIKOA OSATZEKO PROZEDURA

4○ ARRETA GOIZTIARRA: MARKO TEORIKOA ETA APLIKAZIOA

* Saio bakoitzak berezko izen-ematea izango du
1○ Irailak 20


2○ a) Irailak 30
b) Urriak 22

3○ Otsailak 14

4○ Otsailak 17

9:30 - 11:30


a) 9:30 - 11:30
b) 9:30 - 11:30

9:30 - 11:30

9:30 - 11:30
ZEREGINAK IKASTEKO GELAREN (ZIG) KOORDINAZIO GUNEAUrriak 20
Otsailak 9
Maiatzak 4
15:30 -17:30
GELA EGONKORRAREN KOORDINAZIO GUNEAUrriak 27
Otsailak 23
Maiatzak 11
15:30 -17:30
EHI-ALE KOORDINAZIO GUNEA
(Matrikula gabe)
Urriak 27
Urtarrilak 12
Martxoak 9
Maiatzak 25
14:30 -16:30
ANIZTASUNARI ERANTZUNA DBH: HBSPOsteguna
Lehenengo saioa:
Urriak 21
9:00 - 11:00
BIZIKASI ETA HEZKIDETZA GUNEA Urriak 13
Azaroak 10
Abenduak 15
Urtarrilak 12
Otsailak 9
Martxoak 9
Apirilak 27
Maiatzak 25
11:00 - 13:00
HEZKIDETZA EGUNEROKOTASUNEAN. GOGOETAK ETA ERRONKAK Otsailak 2315:00 - 17:00
ORIENTAZIO MINTEGIAAzaroak 3
Abenduak 1
Urtarrilak 19
Otsailak 16
Martxoak 16
Apirilak 6
Maiatzak 18
Ekainak 8
11:00 - 13:00
GORPUTZALDIAK HAUR HEZKUNTZALehenengo saioa
Irailak 30
17:00 -19:30
GORPUTZ-TANTAK: ZER BEHAR DU IKASLEAREN GORPUTZAK IKASKUNTZARAKO PREST EGOTEKO?Azaroak 2
Urtarrilak 13
Marxoak 31
15:30 -17:00
HIZKUNTZA PROZESUAKLehenengo saioa
Urriak 19
09:30 -11:00
HIZKUNTZA IDATZIAN BIZIRIK IRAUNUrriak 6
Urriak 13
Urriak 20
Azaroak 3
Azaroak 10
Azaroak 17
17:00 -19:00
HNP: TOLOSALDEA GUNEKO MINTEGIAAsteartea
Hilero
Lehen saioa: Irailak 21
14:30 -16:30
HNP: BURUNTZALDEKO GUNEKO MINTEGIAAsteartea
Hilero
Lehen saioa: Irailak 21
11:00 -13:00
HNP: LANBIDE HEZIKETA ESKUALDEKO LAN TALDE MINTEGIAAsteartea
6 saio
Lehen saioa: Azaroak 2
09:00 -11:00
HNAT BERRIENTZAKO FORMAZIO SAIOAIrailak 911:00 -13:00
GURASOEKIN ELKARLANA: HIZKUNTZA OHITURAKAzaroak 2311:00 -13:00
ERABILERAN ETA AHOZKOAN ERAGITEKO BALIABIDEAK: AHOZKO EKINTZA KOMUNIKATIBO LABURRAKOtsailak 1511:00 -13:00
ELKARREKINTZA DIDAKTIKOAREN OINARRIAK GELANApirilak 511:00 -13:00
HIPI SAIOAKDeialdian zehaztuko daDeialdian zehaztuko da
GORPUTZ HEZKUNTZA MINTEGIA (LH)Urriak 6 eta 20
Azaroak 3 eta 17
Abenduak 1 eta 15
Urtarrilak 12 eta 26
Otsailak 9 eta 23
Martxoak 9 eta 23
Apirilak 6
Maiatzak 4 eta 18
15:00 17:00
GORPUTZ HEZKUNTZA MINTEGIA (BH)Urriak 7, 21
Azaroak 4, 18
Abenduak 2
Urtarrilak 13, 27
Otsailak 10, 24
Martxoak 10, 24
Apirilak 7
15:00 -17:00
HH eta LHko DINAMIZATZAILEEN KONPETENTZIA DIGITALAUrriak 13
Azaroak 3
Abenduak 1
Urtarrilak 12
Otsailak 2
Martxoak 2
Maiatzak 4
Ekainak 1
9:30 -11:30
DIGILANGUNEAK: IKASTETXEAREN PROIEKTU DIGITALAUrtarrilak 26
Otsailak 23
Martxoak 30
Apirilak 27
Maiatzak 18
9:00 -11:00
MUSIKA MINTEGIAUrriak 19
Azaroak 2
Azaroak 30
Urtarrilak 11
Otsailak 8
Martxoak 8
Apirilak 5
Maiatzak 10
14:30 -16:30
TEKNOLOGIA MINTEGIA BHnUrriak 14
Azaroak 11
Abenduak 16
Urtarrilak 13
Otsailak 10
Martxoak 10
Apirilak 7
Maiatzak 12
15:00 -17:00
MATEMATIKA KONPETENTZIA DBHnAzaroak 10
Abenduak 15
Otsailak 16
Martxoak 23
Maiatzak 18
15:00 -17:00
ZIENTZIAREN DIDAKTIKA GELAN: 3 PROPOSAMEN DIDAKTIKOOtsailak 3
Otsailak 17
Martxoak 3
9:00 - 10:30
STEAMLehenengo saioa
Azaroak 11
9:00 - 11:00
STEAM, MAKER KULTURA NOLA SUSTATU IKASTETXEETANAbenduak 1616:00 - 17:30
Volver arriba