Saltear al contenido principal
943 372 099 berritzegune@berrilasarte.eus

2019-2020 LASARTEKO MINTEGIAK

IZENBURUAASTEGUNAORDUTEGIA
BZB. BAILARAKO ZUZENDARIEN BILERAOsteguna
Hilero
9:00 - 11:00
AIZTONDO: BAILARAKO IKASTETXE PUBLIKOETAKO ZUZENDARIEN KOORDINAZIO GUNEAOsteguna
Hilero
9:30 - 11:30
ORIENTATZAILEEN MINTEGIA (BH)Asteazkena
Urriak 16 lehenengo saioa
9:00- 11:00
ANIZTASUNARI ERANTZUNA DBH: HBSP)Urriak 3
Martxoak 12
Apirilak 23
9:00- 11:00
IKASTETXE PUBLIKOETAKO HLE KOORDINAZIO GUNEA
(Matrikula gabe)
Urriak 7
Otsailak 17
Maiatzak 4
9:30 - 12:00
PT / KONTSULTORE / ORIENTATZAILEEN KOORDINAZIO GUNEA
1○ W67: ESKAERA PSIKOPEDAGOGIKOA ETA NCE-en TRAMITAZIOA
2○ HLE argibideak
3○ EHI-ALE argibideak
4○ IRAKURLE DIGITALA
5○ ARRETA GOIZTIARRA

* Saio bakoitzak berezko izen-ematea izango du
1○ Irailak 11
2○ Irailak 18
3○ Irailak 18
4○ Azaroak 6
5○ Urtarrilak 22

09:00 - 11:00
09:00 - 11:00
11:00 - 12:00
09:00 - 11:00
14:30 - 16:30
EHI-ALE KOORDINAZIO GUNEA
(Matrikula gabe)
Urriak 30
Urtarrilak 15
Martxoak 11
Maiatzak 27
14:30 - 16:30
TEL IKASLEAK ESKOLAN: GARAIZ DIAGNOSTIKATZEA ETA JARDUERA PRAKTIKOAK

* Tokia: Lasarteko Berritzegunea
Irailak 5
Irailak 6
9:00 - 14:00
ZIG ETA GELA EGONKORREN KOORDINAZIO GUNEAIrailak 25
Abenduak 4
Otsailak 19
Apirilak 29
Ekainak 3
15:30 - 17:30
ELKARBIZITZAAsteazkena
Urriak 23 lehenengo saioa
11:00 - 13:00
DOLUA ETA EMOZIOAKUrtarrilak 15
Otsailak 12
11:00 - 13:00
ZIBERSEGURTASUNA: MUGIKORRAREN ERABILERA ETA ZIBERINDARKERIAAzaroak 20
Abenduak 11
11:00 - 13:00
IKT DINAMIZATZAILEEN MINTEGIAAsteazkena
Astero
8:30 - 10:30
ROBOTIKA ETA PROGRAMAZIO HIZKUNTZA LHnAsteazkena
Hilero
14:00 - 16:00
HNP TOLOSALDEKO GUNEKO MINTEGIAAsteartea
Hilero
14:30 - 16:30
HNP BURUNTZALDEKO GUNEKO MINTEGIAAsteartea
Hilero
11:00 - 13:00
LANBIDE HEZIKETA ESKUALDE MAILAKO MINTEGIAAsteartea
(6 saio)
9:00 - 11:00
GORPUTZ HEZKUNTZA MINTEGIA (LH)Asteazkena
Hamabostero
15:00 - 17:00
GORPUTZ HEZKUNTZA MINTEGIA (BH)Osteguna
Hiru astean behin
15:00 - 17:00
MUSIKA MINTEGIAAsteartea
Hilero
14:30 - 16:30
HIZKUNTZA MINTEGIAAsteartea
Urriak 15 lehenengo saioa
9:30 - 11:30
SOLASALDI DIALOGIKOAKUrriak 15
Urtarrilak 21
Martxoak 31
9:30 - 11:30
GORPUTZALDIAK 4 saio
17:15 - 19:15

TEKNOLOGIA MINTEGIA (BH)Osteguna
(6 saio)
15:00 - 17:30
HAUR HEZKUNTZAAsteartea17:00 - 19:00
LEHEN HEZKUNTZAAsteartea17:00 - 19:00
DIZIPLINA POSITIBOA GELAN: ZIGORRIK ETA SARIRIK GABEKO HEZIKETAUrriak 15
Urriak 16
17:00 - 19:00
GALDERA ONAK: IKASTEKO ABIAPUNTU BAT
Urriak 7, 14 eta 28
Azaroak 4
Urtarrilak 20
17:00 - 19:00
MATEMATIKA MINTEGIA (BH)
- 3 saio Cecilia Calvorekin



- 2 saio berritzegunean aholkulariarekin
Urriak 4
Urtarrilak 18 (larunbata)
Maiatzak 8

Azaroak 27
Martxoak 25
10:00 - 14:00



15:00 - 17:00
ZIENTZIA GELAN (LH ETA BH). KOORDINATZAILEEN MINTEGIAOsteguna9:00 - 11:00
ZIENTZIA GELAN (LH ETA BH). SAIO IREKIAK
Jordi Martí eta Victor Graurekin

* Saio bakoitzak berezko izen-ematea izango du
Asteazkena
Irailak 25
Urtarrilak 22
Apirilak 29
17:00 - 19:00
Volver arriba